2 Niedziela Adwentu 4.12.2022

Kalendarz Liturgiczny:

Niedziela - Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie (po mszach świętych zbiórka do puszek)
Wtorek - wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

Środa - wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Msze św. o 7.00 i 18.00. Na mszy świętej o 18 poświęcenie medalików dzieciom I komunijnym i odnowienie Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję dla uczestników ćwiczeń duchowych św. Ludwika Marii Grignon de Monfort.
Od 12.00 do 13.00 Godzina Łaski. Kościół będzie otwarty i można w tej godzinie adorować Pana Jezusa w świątyni.

Roraty w poniedziałek, środę i piątek o 18.00; wtorek i czwartek o 6.45 i w sobotę o 7.00
Proszę do spowiedzi przychodzić przez cały okres Adwentu i nie odkładać jej na ostatnie dni przed świętami.

Dziś błogosławimy opłatki na wieczerzę wigilijną, które zostaną dostarczone do waszych domów.

W zakrystii są do nabycia świece CARITAS

* * *

Bóg zapłać za ofiary składane do puszek w ubiegłą niedzielę na ratowanie życia 6-letniego Frania Foremnego z Głogoczowa. Kwota wyniosła 5627 zł.

Dziękuję za posprzątanie kościoła parafianom przysiółka Wrzosy II. Na sobotę zapraszam do troski o świątynię parafian z przysiółka Kopań.

Do wieczności odszedł śp. Władysław Sałach.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie...