14 Niedziela Zwykła 7.07.2024

Czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

Piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Sobota – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Ze względu na czas wakacyjny proszę w sprawach kancelaryjnych dzwonić na nr telefonu parafialnego (najlepiej z wyprzedzeniem) 12 274 15 88, aby się umówić.
W sprawach nagłych (np. do chorego), gdyby nie było kontaktu ze mną, proszę zgłosić to Piotrowi Kaperkowi (tel. 517 442 792). On pomoże skontaktować się z księdzem.

* * *

Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty parafianom z przysiółka Wołówki II, na sobotę zapraszam parafian z przysiółka Folwark I.

Do wieczności odszedł śp. Franciszek Jawor.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Dzisiaj, 7 lipca 2024 r., o g. 20.00 odbędzie się Droga Krzyżowa na rynku w Wadowicach. Nabożeństwo zostanie odprawione w intencji dzieci, w tym także dzieci jeszcze nienarodzonych. Stacje drogi krzyżowej będą zestawione z postaciami bł. Rodziny Ulmów, których liturgiczne wspomnienie przypada w dniu dzisiejszym.