5 Niedziela Wielkanocna 15.05.2022

Kalendarz Liturgiczny:

Niedziela - wspomnienie bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy

Poniedziałek - święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski

Czwartek - (26 rocznica śmierci ks. Wiktora Czulaka)

Niedziela - wspomnienie św. Rity z Cascii

Nabożeństwa majowe w niedzielę o 14.30, w tygodniu po mszy św. o 18.00

W środę i w czwartek po wieczornej mszy świętej próba dzieci I komunijnych

W piątek zapraszam na mszę świętą i majówkę szczególnie uczniów klasy VII i VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. (Po mszy św. spotkanie)

Spowiedź dla dzieci I komunijnych i ich bliskich w sobotę o 9.30

W przyszłą Niedzielę będziemy w parafii przeżywać Uroczystość I komunii świętej na mszy św. o 10.00. Parafian nie związanych z uroczystością proszę w miarę możliwości o udział w mszy świętej o innej godzinie.

Dziś jest III niedziela miesiąca. Przy kościele zbiórka na fundusz remontowy.

W przyszłą niedzielę będzie zorganizowana zbiórka do puszek na ratowanie życia ciężko chorego na serce 16 letniego Mateusza Chrobaka, mieszkańca Sułkowic. (więcej informacji w gablocie)

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci I komunijnych, za kwiaty parafianom przysiółka Wołówki I.
Na sobotę zapraszam parafian Wołówki I do sprzątania kościoła, a o kwiaty zatroszczą się rodzice dzieci I komunijnych .

Do wieczności odeszła śp. Helena Suder.
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie...